Producent
Komplety (0)
Wisiory (14)
Użytkowe (0)
Specjalne (0)
Sprzedane (1066)
Organica - Secesyjna srebrna broszka wisior w błękitach ID:190102
ID: 190102

Dostępność: SPRZEDANE. Zapytaj o możliwość wykonania podobnego


Organica - Secesyjna srebrna broszka wisior w błękitach ID:190102

Przedstawiamy Państwu nową kolekcję biżuterii „ORGANICA”. Jej osnową jest srebrny motyw o charakterystycznej płynnej i ruchliwej linii. Skojarzenia z Art Nouveau narzucają się same, a poprzez to odkrywamy głębsze pokłady inspiracji: świat organiczny i, tak przecież bliską Secesji, sztukę Dalekiego Wschodu.

Kolekcja skrzy się kolorami. Każdy przedmiot przenosi nas w inną tonację barwną zbudowaną ze starannie dobranych kamieni ozdobnych.

Jak zawsze w przypadku naszej biżuterii, każdy przedmiot jest niepowtarzalny, a każdy kamień został oprawiony, osadzony i zakuty ręcznie. Zastosowanie tej tradycyjnej metody daje biżuterii solidność nieosiągalną innymi metodami będąc przy okazji swoistym autografem pozostawionym na przedmiocie przez autora. 

Secesyjny, główny element powtarzający się we wszystkich przedmiotach z tej serii nawiązuje swym kształtem do form występujących w przyrodzie. Uzupełniony każdorazowo innymi kolorowymi kamieniami naturalnymi kreuje za każdym razem przedmiot unikatowy, niepodobny do innych, choć powstały na bazie tego samego kształtu.
 
Broszko - wisior w błękitach -piękne larimary z Dominikany i arizoński turkus "Sleeping Beauty" oprawione w polerowane i miejscowo złocone srebro. Wykonana ręcznie z zastosowaniem tradycyjnych metod złotniczych. Broszka jest skatalogowana i sygnowana nazwiskiem autora. 
Przy sprzedaży dołączamy certyfikat potwierdzający autorstwo  podpisany przez Jana Pomianowskiego.

Średnica  ok. 5,5 cm.
Waga 27 g.

Autor Jan PomianowskiCena: 0,00 zł
Galeria
Ostatnio oglądane
Waluta