Producent
Komplety (0)
Wisiory (29)
Broszki (12)
Użytkowe (0)
Sprzedane (963)
Organica - Secesyjna srebrna broszka wisior z szafirem ID:190104
ID: 190104

Dostępność: Natychmiastowa wysyłka

Dostępna ilość: 1 szt.

Organica - Secesyjna srebrna broszka wisior z szafirem ID:190104

Przedstawiamy Państwu nową kolekcję biżuterii „ORGANICA”. Jej osnową jest srebrny motyw o charakterystycznej płynnej i ruchliwej linii. Skojarzenia z Art Nouveau narzucają się same, a poprzez to odkrywamy głębsze pokłady inspiracji: świat organiczny i, tak przecież bliską Secesji, sztukę Dalekiego Wschodu.

Kolekcja skrzy się kolorami. Każdy przedmiot przenosi nas w inną tonację barwną zbudowaną ze starannie dobranych kamieni ozdobnych.

Jak zawsze w przypadku naszej biżuterii, każdy przedmiot jest niepowtarzalny, a każdy kamień został oprawiony, osadzony i zakuty ręcznie. Zastosowanie tej tradycyjnej metody daje biżuterii solidność nieosiągalną innymi metodami będąc przy okazji swoistym autografem pozostawionym na przedmiocie przez autora. 

Secesyjny, główny element powtarzający się we wszystkich przedmiotach z tej serii nawiązuje swym kształtem do form występujących w przyrodzie. Uzupełniony każdorazowo innymi kolorowymi kamieniami naturalnymi kreuje za każdym razem przedmiot unikatowy, niepodobny do innych, choć powstały na bazie tego samego kształtu.
 
Broszko - wisior z szafirem - Szafir gwiaździsty, rubin, piękny, duży turmalin, perły, larimar z Dominikany i arizoński turkus "Sleeping Beauty" oprawione w polerowane i oksydowane srebro. Wykonana ręcznie z zastosowaniem tradycyjnych metod złotniczych. Broszka jest skatalogowana i sygnowana nazwiskiem autora. 
Przy sprzedaży dołączamy certyfikat potwierdzający autorstwo  podpisany przez Jana Pomianowskiego.

Średnica  ok. 5,5 cm.
Waga 24 g.

Autor Jan PomianowskiCena: 1 470,00 zł
Ilość
Galeria
Ostatnio oglądane
Waluta