Producent
Komplety (0)
Użytkowe (0)
Specjalne (0)
Sprzedane (1103)
REGULAMIN ZAKUPÓW DETALICZNYCH

(właściciele sklepów oraz hurtownicy branży jubilerskiej
po ZAREJESTROWANIU się jako firma
otrzymają dostęp do oferty hurtowej i cen netto)
 • Wszystkie ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
 • Do każdego sprzedanego produktu dołączany jest paragon fiskalny.
 • Kupione przedmioty są dostarczane za pomocą firmy kurierskiej UPS, bądź przesyłką priorytetową Poczty Polskiej.
 • Możliwe są następujące formy płatności:
  1. Przelewem - po zarezerwowaniu towaru, wysłamy e-mail z numerem rachunku bankowego. Po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto, na co czekamy 3 dni, przesyłka zostaje wysłana.
  2. Płatność internetowa on line - za pośrednictwem systemu płatniczego Przelewy24
  3. Płatność internetowa on line - za pośrednictwem systemu płatniczego PayPal
 • Mają Państwo 14 dni od otrzymania towaru na powiadomienie nas o chęci odstąpienia od umowy bez podania przyczyn i kolejne 14 dni od dnia powiadomienia na odesłanie towaru. Wysyłka zwracanego towaru odbywa się w takim wypadku na Państwa koszt. Pragniemy również zwrócić uwagę, że w przypadku takiego zwrotu ponoszą Państwo odpowiedzialność za „zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy...”
 • Nie jest możliwy zwrot biżuterii, która na prośbę Kupującego została zmodyfikowana lub wykonana na zamówienie.
 • Zwrot ceny biżuterii wraz z najniższym oferowanym przez nas kosztem wysyłki (bez względu na to jaka przesyłka była przez Państwa wybrana w chwili zakupu) nastąpi natychmiast po otrzymaniu przez nas zwracanego towaru.
 • Zapewniamy Państwa, że wysyłamy towar nowy, nieużywany i pozbawiony wad. Gdyby jednak w trakcie użytkowania wystąpiły jakieś problemy prosimy zawiadomić nas o tym. Na każde zgłoszenie odpowiemy niezwłocznie i dołożymy wszelkich starań by rozwiązać problem po Państwa myśli.
 • Płatności w naszym sklepie są bezpieczne, gdyż dokonywane są za pośrednictwem wyspecjalizowanych instytucji: banków oraz serwisów przelewowych. Nasz sklep nie ma dostępu do żadnych danych (numerów kart i kont bankowych, itp.) podawanych w trakcie dokonywania płatności. AMBERGALLERY przechowuje jedynie dane teleadresowe podane podczas rejestracji i niezbędne w procesie sprzedaży. Stale mają Państwo wgląd do tych danych, możliwość ich zmiany oraz usuwania.
 • W naszej polityce sprzedaży w pełni stosujemy się do zasad Ustawy o Prawach Konsumenta, której pełny tekst można znaleźć pod tym adresem: http://dziennikustaw.gov.pl/du/2014/827/D2014000082701.pdf Ponieważ jednak prawo w Polsce zmienia się częściej niż pory roku zawsze będzie istniała możliwość, że coś umknie naszej uwadze. W takim wypadku prosimy o zwrócenie nam uwagi na ewentualną niezgodność lub po prostu na to, co budzi Państwa wątpliwości. Gdyby jednak miały mieć miejsce jakieś rozbieżności to muszą Państwo wiedzieć, że zawsze pierwszeństwo mieć będą przepisy Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta, do której treści odnośnik jest zamieszczony powyżej.
 • W razie niejasności lub wątpliwości odnośnie towaru, sposobu zapłaty bądź wysyłki prosimy o KONTAKT telefoniczny lub poprzez e-mail.

 

AMBERGALLERY
Alicja Pomianowska

 

Ostatnio oglądane
Waluta